Мова Украинский Russian

Шорты для грэпплинга, Бразильского Джиу Джитсу Ноу Ги

DO OR DIE HYPERFLY Pro Comp Compression Shorts
Pro Comp Compression Shorts шорти призначені як для того щоб одягати їх під штани Вашого Гі так і для тренувань по ноу гі.    переваги  Dri-FIT тканина допомагає зберегти комфорт і прохолоду  Еластичний пояс для щільної зручної посадки  Контурні плоскі..
1,036 грн.
hyperfly Men's Hypercross Spats
Чоловічі тренувальні штани від гіперфлай HYPERCROSS прекрассно підійдуть для тренувань по ММА, Джиу Джитсу ноу гі, грепплінгу, а так само для занять в тренажерному залі. Ці лосини будуть відводити піт, а так само тримати ваші м'язи в тонусі що допоможе зменшити ризик травм, швидко сохнути і забез..
1,737 грн.
легінси YCTH.Love Yoga Pants
Легінси від гіперфлай які підійдуть як для тренувать по йозі так і для тренувань по ММА чі джиу джитсу, або тренувального залу 73% поліестер - 27% спандекс Високий пояс, плоскі шви Плоскі кишені на кожній нозі, ідеально підходять для телефону, готівки, ключів або інших дрібних предметів..
1,877 грн.
шорти ProComp Supreme Shorts 2.0
roComp Supreme Shorts 2.0 - зроблені короткими і легкими, щоб забезпечити вам максимальну діапазон рухів у боротьбі та максимально легкі відчуття * 4-полосна тканина покращує мобільність * ГІПЕРСТРЕТЧИЙ пояс * щільна підгонка * карман для капи * надпись гіперфлай - світловідби..
1,877 грн.
DO OR DIE - YOU CAN'T TEACH HEART