Мова Украинский Russian

кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave)

кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave)
кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave) кімоно Hyperfly JudoFly X (3) (750 gsm pearl weave)
10,803 грн.
На складі
* Розмір:

Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
Ми раді випустити нашу третю партію серії JudoFly X, цього разу в чисто чорно-білому стилі.
Це кімоно зроблене для Бразильскького джиу джитсу, але воно являє мобою суміш між кімоно для БЖЖ та дзюдо! Дуже товсте та не зручне для ваших соперників, із щільнісю 750!
 
На початку цього року IBJFF внутрішньо оголосив про випуск абсолютно нового єдиного набору правил. Одним з цих нових правил буде відсутність зайвого підкріплення в рукавах. Щоб зробити цей гі-IBJJF законним на 2021 рік, ми вилучили підкріплення в цій партії.
 
Серія JudoFly X - кінцеве бойове кімоно, що проходить через важку роботу. Це товстенне гі - комбінована форма дзюдо / джиу-джитсу, не сповільнить вас і дасть вам явну перевагу в будь-якій позиції. Хватки вашого партнера будуть ненавидіти вас за те, що ви володієте цим gi.
 
Як жодне інше в галузі, це кімоно наближається до традиційного походження того, що колись носили самураї під бронею. Випробуваний та схвалений провідними спортсменами Hyperfly, такими як Кінан Корнеліус, Карен Антунес, Ана Вієйра та Лукас Роча, цей гігабетон, безумовно, обов’язковий і не підведе вас.
 
Куртка:
 
750 г / м2 перлового переплетення
Спідниця Double Diave Diamond
Традиційний дзюдо задній шов вниз по спині для додаткової підтримки
Вишивка "ГІПЕРФЛАЙ" ззаду
Друк на серці "Ви не можете навчити серця"

Штани:
12 унцій 
Вишивка "Гіперфлай" по правій нозі
 
 Сумка:
Сумка Gi Diamond Weave
 
Гіс серії JudoFly підходить більше, ніж більшість інших гіс. Крім того, через важке переплетення він не має високої швидкості усадки. Якщо ви знаходитесь у нижній частині розміру, ми рекомендуємо носити принаймні на половину розміру менше, ніж ви зазвичай носите (наприклад, якщо це нормально A2, спробуйте A1L замість цього).
 
Через товсте переплетення та важку конструкцію після першого прання можуть з’явитися пухкі нитки.
 
 
* Не попередньо усаджене - мийте холодним і повісьте сухим *

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:DO OR DIE - YOU CAN'T TEACH HEART